Aktualności
Start    Adres i numer konta
Menu główne
Aktualności
Adres i nr konta
O Azylu
Jak pomóc
Podziękowania
Darczyńcy
- - - - - - -
Psy do adopcji
Adopcja realna
Psy - znalazły już dom
Adopcja wirtualna
Statystyki
Zaginęły
- - - - - - -
Koty do adopcji
Kociaki czekają na adopcję
Koty - znalazły już dom
Adopcja realna CK kota
Adopcja wirtualna CK kota
Rach Ciach
Statystyki
- - - - - - -
Nowe Miejsce
Zostań wolontariuszem
Czytelnia
CK Bannery
Linki
Pliki do pobrania
Pozdrowienia z GRECJI śle Maja :)
sobota, 26 maj 2007
Czy pamiętacie Państwo bardzo poturbowaną po wypadku suczkę Maję? Otrzymaliśmy jej zdjęcia z nowego domu w Grecji. Maja ma się bardzo dobrze, coraz częściej używa złamanej łapki, która wspaniale się goi. Mimo zmiany klimatu i o wiele wyższych temperatur Maja czuje się dobrze. Jej zdjęcia można obejrzeć w dziale "Znalazły już dom" lub klikając TUTAJ.
Staruszki PILNIE proszą o domki - pogoda jest dla nich nie do zniesienia :(
czwartek, 24 maj 2007
W ostatnim czasie, między innymi z powodu upalnej pogody, bardzo poważnie zachorowała nam Nasia. W tej chwili sprawa wydaje się być opanowana, jednak Nasia nadal jest na lekach. Ma problemy z kręgosłupem w związku z czym coraz wolniej się porusza a wysokie temperatury niestety dodatkowo nasilają jej dolegliwości.

Dzisiaj nagle i znacznie pogorszył się stan zdrowia Sonii. Sonia to schroniskowa staruszka, stale jest leczona na niewydolność serca. Upały, które obecnie panują, spowodowały gwałtowne nasilenie się choroby oraz problemy z oddychaniem. Sonia dostaje kilka zastrzyków dziennie. Dziś popołudniu zauważalna była delikatna poprawa. Sonia zamieszkała wraz z Karolem w najbardziej zacienionym kojcu jaki mamy w azylu. 

Sonia nadal  jest w krytycznym stanie.  Jeśli jej organizm przestanie reagować na leki wtedy, aby się nie męczyła, będziemy musieli poddać ją eutanazji :( Wierzymy jednak, że i tym razem - tak jak rok temu gdy udało się ją wyleczyć z bardzo cięzkiego zapalenia krtani - ocalimy ją jeszcze teraz i pozwolimy nadal cieszyć się życiem z przyjacielem Karolem. Na pewno jednak warunki schroniskowe nie sprzyjają leczeniu i poprawie zdrowia, dlatego bardzo prosimy - zaopiekujcie się Sonią na ostatnie tygodnie lub miesiące jej życia, dajcie dom, jakiego nigdy nie miała. Odwdzięczy się - tak jak nasz staruszek Gryzek, który pomimo tego,że w prawdziwym domu spędził tylko 3 miesiace - prawdziwą miłością, wiernością i oddaniem - jaką może zaoferowac tylko staruszek ze schroniska.

 Sonia
Kolejne maleństwo - Kola czeka na dom!!!
wtorek, 22 maj 2007

Kolargol 

W poniedziałek trafił do azylu kolejny szczeniak - z tego samego miotu co uratowany w niedzielę Kolargol. Tym razem to suczka. Z naszych obserwacji wynika, że KTOŚ BARDZO NIEODPOWIEDZIALNY jeździł po całych Tarnowskich Górach i podrzucał szczeniaki gdzie popadło. Jednego do śmietnika, drugiego do parku repeckiego. Gdyby nie robotnik pracujący niedaleko maluch z pewnością byłby rozszarpany przez jakieś dzikie zwierzę lub czekałaby go głodowa śmierć.

Dziewczynka nazywa się Kola, mamy więc w tej chwili dwa maleństwa - Kolę i Koralgola. Oboje są zaszczepieni odrobaczeni i odpchleni. Mają około 2 miesięcy. PILNIE szukamy dla nich domu. POMÓŻCIE !

 


Maleńki szczeniak pilnie szuka domu!!
niedziela, 20 maj 2007

Dziś popołudniu do schroniska został przyniesiony maleńki szczeniak – Kolargol. Maluch został wrzucony do śmietnika (!!) na posesji pewnego pana. Przebywał w nim prawdopodobnie całą noc – dobrze, że się nie udusił!!!  Na szczęście, dzięki czujności właściciela śmietnika Kolargol został uratowany. To naprawdę maleńki, około 2 miesięczny, czarny szczeniak. Potrafi już samodzielnie jeść, ale jest bardzo zarobaczony i zapchlony. Jutro pojedzie do weterynarza. Kolargol pilnie potrzebuje nowego domu!!! Taki maluch nie powinien przebywać w schronisku wśród innych psów!

<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 829 - 840 z 1114
1 procent

Podaruj im 1% podatku

KFO3