Aktualności
Start    Adres i numer konta
Menu główne
Aktualności
Adres i nr konta
O Azylu
Jak pomóc
Podziękowania
Darczyńcy
- - - - - - -
Psy do adopcji
Adopcja realna
Psy - znalazły już dom
Adopcja wirtualna
Statystyki
Zaginęły
- - - - - - -
Koty do adopcji
Kociaki czekają na adopcję
Koty - znalazły już dom
Adopcja realna CK kota
Adopcja wirtualna CK kota
Rach Ciach
Statystyki
- - - - - - -
Nowe Miejsce
Zostań wolontariuszem
Czytelnia
CK Bannery
Linki
Pliki do pobrania
Kuchnia jak nowa :)
wtorek, 15 sierpień 2006
Dzięki dwójce wolontariuszy oraz ich rodzinom udało się wreszcie wyremontować kuchnię. Teraz jest śnieżno - biała, a wszystkie sprzęty (lodówki, szafki itp) są bardzo kolorowe :). Jest o wiele czyściej i przyjemniej. :)
WSZYSTKIM POMOCNIKOM SERDECZNIE DZIęKUJEMY ! ! ! 
Sto lat MŁODEJ PARZE !!!
piątek, 11 sierpień 2006
Zuzanna i Adam postanowili pomóc podopiecznym Cichego Kąta. Podczas swojego wesela, zamiast kwiatów, poprosili weselnych gości o wolne datki na rzecz naszych psów i kotów. Przygotowali także duuużą puszkę, do której zbierane były pieniążki. Owoc tego wspaniałego gestu to ponad 1200 zł, które przeznaczymy zarówno na leczenie psów i kotów, jak i na remonty psich kojców.
 
Życzymy Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i serdecznie dziękujemy. Wdzięczni jesteśmy także wszystkim weselnym gościom, którzy okazali wyjątkową hojność.
 
Wieści z nowego domu szczeniaka:)
środa, 09 sierpień 2006
Oto zdjęcie z nowego domu jednego ze szczeniaków przywiezionych z wakacji przez wolontariuszy azylu. Ma się bardzo dobrze, mieszka w jednym domu z olbrzymim kolegą, który bez problemu go zaakceptował. :) Jak widać na zdjęciu mały nie czuje respektu przed starszym towarzyszem i śmiało zachęca go do wspólnej zabawy:)
Szczeniak 
Generalne porządki
środa, 09 sierpień 2006
Dzisiaj wolontariuszki i wolontariusze Azylu zaczęli generalne porządki. Całkowicie wysprzątana i uporządkowana została tzw.przebieralnia - czyli przedsionek biura oraz skład kocyków w przedsionku kocim. :) 
Dzisiaj także dostaliśmy wspaniałą przesyłkę z darami: kocykami, posłankami i środkami opatrunkowymi. SERDECZNIE DZIęKUJEMY! 
<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 949 - 960 z 1114
1 procent

Podaruj im 1% podatku

KFO3