Aktualności
Start    Adres i numer konta
Menu główne
Aktualności
Adres i nr konta
O Azylu
Jak pomóc
Podziękowania
Darczyńcy
- - - - - - -
Psy do adopcji
Adopcja realna
Psy - znalazły już dom
Adopcja wirtualna
Statystyki
Zaginęły
- - - - - - -
Koty do adopcji
Kociaki czekają na adopcję
Koty - znalazły już dom
Adopcja realna CK kota
Adopcja wirtualna CK kota
Rach Ciach
Statystyki
- - - - - - -
Nowe Miejsce
Zostań wolontariuszem
Czytelnia
CK Bannery
Linki
Pliki do pobrania
Kastracje
czwartek, 26 kwiecień 2007
W tym tygodniu zabiegowi kastracji poddany został Ambroży, natomiast w piątek wykastrowany zostanie Morus :) Zabiegi te pozwolą zwiększyć szanse adopcyjne tych psiaków, a  same zabiegi możliwe są dzięki  comiesięcznej pomocy opiekunów wirtualnych, za co serdecznie dziękujemy. :)
Głosuj na CK
wtorek, 24 kwiecień 2007
Głosuj
Wszystkich, którzy mają chwilę czasu i chęć, by pomóc zwierzakom CK prosimy o wsparcie naszego Azylu w comiesięcznym głosowaniu  na strronie sklepu internetowego Krakvet. Firma ta wykonuje wspaniały gest i umożliwia klientom przekazanie rabatów do puli pomocowej dla instytucji zwierzakowej, którą każdego miesiąca wybierają zarejestrowani użytkownicy forum Krakvetu. Pulę przekazanych rabatów, Firma uzupełnia kwotą od siebie.:) Dzięki tej pomocy można zakupić karmę dla zwierząt w schronisku.
Właśnie trwa głosowanie kwietniowe (potrwa do 30 kwietnia), w którym bierzemy udział.

Jak można nam pomóc? Oczywiście głosując na nas w tej ankiecie: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4135
Czytaj całość...
Ambroży - reaktywacja :)
niedziela, 22 kwiecień 2007

W zeszłym tygodniu nasz podopieczny Ambroży przeszedł prawdziwą metamorfozę. Ambroży jest  przedstawicielem rasy sznaucer olbrzym, jednak dotychczas miał on długą, niestrzyżoną sierść i nie do końca przypominał prawdziwego rasowca. W środę jednak został zabrany do psiego fryzjera (dzięki pomocy opiekunów wirtualnych) i ogolony według wzorca dla jego rasy. Zabieg trwał 4 godziny a jego efektem były 2 duże worki pełne starej sierści. Teraz nasz psiak wygląda przepięknie – wielu wolontariuszy początkowo w ogóle go nie poznało. Na pewno czuje się też o wiele lepiej bez zimowej, splątanej sierści. Mamy nadzieję, że pozwoli mu to znaleźć wreszcie dom, na który czeka już kilka lat w schronisku. Ambroży jest idealnym psem do pilnowania domku – może zamieszkać w kojcu lub w domu. Będzie wspaniałym i bardzo reprezentacyjnym przyjacielem.

 Ambroży po obcięciu

Dziś dom, po prawie półrocznym oczekiwaniu, znalazł doberman Rino. Zamieszkał w domu z dużym ogrodem wraz z mniejszym kolegą – Amim. Na pewno będzie się miał bardzo dobrze.  

Czytając pomogli bezdomnym zwierzakom
piątek, 20 kwiecień 2007
 Nero też dziękuje
Właśnie zakończyła się wielka akcja prowadzona przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnowskich Górach. Była to akcja zbiórki datków na bezpańskie zwierzęta przebywające w "Cichym Kącie".
Dzięki wielkiej ofiarności czytelników otrzymaliśmy aż 450 puszek: Chapi, Darling i Kitekat. Wolontariusze nie wierzyli oczom, gdy przyjechała tak wielka ilość karmy.
 
Wielkie podziękowania należą się Dyrekcji i Pracownikom Biblioteki za zorganizowanie całej akcji a także wszystkim czytelnikom, którzy bardzo ofiarnie się w nią włączyli.
Dziękujemy ! ! !
 

<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 841 - 852 z 1114
1 procent

Podaruj im 1% podatku

KFO3